rain
Welcome to our Blog

The daily Post

Read our Blog

Apskaitos įmonė UAB „Jugma“

UAB „Jugma“ yra profesionalias paslaugas teikianti apskaitos įmonė. Mūsų apskaitos įmonė užtikrina kokybiškų paslaugų teikimą kadangi įmonėje dirba 10-20 metų apskaitos srityje turintys finansų specialistai, vyriausieji buhalteriai, ekonomistai kalbantys įvairiomis kalbomis – anglų, rusų, lenkų, lietuvių. Mūsų specialistai nuolatos tobulinasi įvairiuose su buhalterinę apskaitą susijusiuose seminaruose ir kursuose. Taip pat mūsų apskaitos įmonės specialistai yra įgiję patirtį dirbant stambiose lietuviško kapitalo bei užsienio kapitalo įmonėse.
Skaityti plačiau

Buhalterinės paslaugos Vilniuje

Buhalterinės paslaugos Vilniuje, visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu, apleistos buhalterijos tvarkymas, įmonių steigimas – tai pagrindinės UAB „Jugma“ teikiamos paslaugos.
Tvarkome įvairių įmonių tipų UAB, VŠĮ, MB, ĮĮ ir kt. apskaitą. Galime tvarkyti tik pirminius dokumentus ir pilną finansinę atskaitomybę, suderiname su klientais individualius dalinius buhalterinius darbus arba tvarkome visą klieno buhalteriją. Buhalterinės paslaugos Vilniuje atliekamos vadovaujantis naujausiais Lietuvos Respublikos ir buhalterinės apskaitos standartais.
Skaityti plačiau

Mokesčių administravimo įstatymo pakeitimai nuo 2019 metų

Ar kiekviena komercinė įmonė sugebės „patikti” VMI?
Nuo 2019 m. sausio 1 d. įsigalioja Mokesčių administravimo įstatymo 40(1) straipsnis, kuris įtvirtina patikimo mokesčių mokėtojo kriterijus. Šie mokesčių administravimo įstatymo pakeitimai, pasak VMI, padaryti dėl to, jog šiuo metu mokesčių teisėje nėra teisės normų, kuriomis remiantis mokesčių administratoriui būtų suteikta teisė diferencijuoti mokesčių mokėtojus pagal tai, kaip jie vykdo savo mokestines prievoles, ir, priklausomai nuo asmenų klasifikavimo, taikyti skirtingą teisinį režimą.
Skaityti plačiau

Buhalterinės apskaitos paslaugos nuotoliniu būdu

UAB Jugma teikia buhalterinės apskaitos paslaugas nuotoliniu būdu tiek pradedančioms mažoms įmonėms ar filialams, tiek didelėms tarptautinėms įmonėms, kurios vykdo veiklą Lietuvoje ir užsienyje. Pasirūpiname mūsų klientų buhalterine apskaita nuo pačių smulkiausių operacijų iki didelių ataskaitų, dėl ko esame užsitarnavę mūsų klientų pasitikėjimą. Mes garantuojame, jog buhalterinės apskaitos paslaugos bus atliktos efektyviai, kokybiškai ir remiantis naujausiais Lietuvos Respublikos galiojančiais teisės aktais. Skaityti plačiau

Akcinių bendrovių ir uždarųjų akcinių bendrovių įstatinio kapitalo ir akcijų nominalios vertės keitimo iš litų į eurus būdai

Norint pakeisti akcinės bendrovės ar uždarosios akcinės bendrovės įstatinio kapitalo ir akcijų nominalios vertės išraišką iš litų į eurus, turi būti pakeisti ir įregistruoti nauji bendrovės įstatai.
Pateikti prašymą įregistruoti dėl įstatinio kapitalo ir akcijų nominalios vertės valiutos išraiškos keitimo pasikeitusius įstatus galima šiais būdais:

Skaityti plačiau

VMI išmaniosios sistemos – kaip patirti kuo mažiau nuostolių

UAB „Jugma“ tinklaraščio skaitytojams norėčiau pateikti asmenines įžvalgas dėl i.MAS sistemos diegimo Lietuvoje.

Skaitydama daugybę straipsnių, paaiškinimų, atsiliepimų į „išmaniuosius“ sprendimus, kaip pagerinti verslui administracinę naštą ir kaip suvaldyti šešėlinę ekonomiką, susidaro įspūdis, kad valdžios atstovai labai atitolę nuo verslo kasdienybės, sunkiai suvokia, o greičiausiai nelabai nori gilintis, kokias pasekmes, diegiant informacines sistemas, patirs bendrovės, ypač smulkusis verslas.

Kas suinteresuotas įgyvendinti šį projektą?

Skaityti plačiau

×
Klauskite, mielai atsakysime :)
Teiraukites