rain
Welcome to our Blog

The daily Post

Read our Blog

Apleistos buhalterijos tvarkymas

Mes dirbame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu, todėl apleistos buhalterijos tvarkymas gali būti atliekamas visoms Lietuvos įmonėms nepriklausomai nuo jų registracijos vietos.
Apleista buhalterine apskaita visada reikalauja daugiau pastangų ir laiko resursų ir šios tvarkymo procesas daug sudėtingesnis nei nuolatos kruopščiai tvarkoma buhalterija. Tvarkinga buhalterija tai kiekvienos įmonės kelias į sėkmę ir pamiršimas apie problemas kokios gali iškilti dėl apleistos buhalterijos. Po apleistos buhalterijos tvarkymo kiekvienas vadovas sutinka, jog jam yra kur kas paprasčiau ir lengviau dirbti. Skaityti plačiau

Apskaitos įmonė UAB „Jugma“

UAB „Jugma“ yra profesionalias paslaugas teikianti apskaitos įmonė. Mūsų apskaitos įmonė užtikrina kokybiškų paslaugų teikimą kadangi įmonėje dirba 10-20 metų apskaitos srityje turintys finansų specialistai, vyriausieji buhalteriai, ekonomistai kalbantys įvairiomis kalbomis – anglų, rusų, lenkų, lietuvių. Mūsų specialistai nuolatos tobulinasi įvairiuose su buhalterinę apskaitą susijusiuose seminaruose ir kursuose. Taip pat mūsų apskaitos įmonės specialistai yra įgiję patirtį dirbant stambiose lietuviško kapitalo bei užsienio kapitalo įmonėse.
Skaityti plačiau

Buhalterinės paslaugos

Buhalterinės paslaugos visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu, apleistos buhalterijos tvarkymas, įmonių steigimas – tai pagrindinės UAB „Jugma“ teikiamos paslaugos.
Tvarkome įvairių įmonių tipų UAB, VŠĮ, MB, ĮĮ ir kt. apskaitą. Galime tvarkyti tik pirminius dokumentus ir pilną finansinę atskaitomybę, suderiname su klientais individualius dalinius buhalterinius darbus arba tvarkome visą klieno buhalteriją. Buhalterinės paslaugos atliekamos vadovaujantis naujausiais Lietuvos Respublikos ir buhalterinės apskaitos standartais.
Skaityti plačiau

Mokesčių administravimo įstatymo pakeitimai nuo 2019 metų

Ar kiekviena komercinė įmonė sugebės „patikti” VMI?
Nuo 2019 m. sausio 1 d. įsigalioja Mokesčių administravimo įstatymo 40(1) straipsnis, kuris įtvirtina patikimo mokesčių mokėtojo kriterijus. Šie mokesčių administravimo įstatymo pakeitimai, pasak VMI, padaryti dėl to, jog šiuo metu mokesčių teisėje nėra teisės normų, kuriomis remiantis mokesčių administratoriui būtų suteikta teisė diferencijuoti mokesčių mokėtojus pagal tai, kaip jie vykdo savo mokestines prievoles, ir, priklausomai nuo asmenų klasifikavimo, taikyti skirtingą teisinį režimą.
Skaityti plačiau

Buhalterinės apskaitos paslaugos nuotoliniu būdu

UAB Jugma teikia buhalterinės apskaitos paslaugas nuotoliniu būdu tiek pradedančioms mažoms įmonėms ar filialams, tiek didelėms tarptautinėms įmonėms, kurios vykdo veiklą Lietuvoje ir užsienyje. Pasirūpiname mūsų klientų buhalterine apskaita nuo pačių smulkiausių operacijų iki didelių ataskaitų, dėl ko esame užsitarnavę mūsų klientų pasitikėjimą. Mes garantuojame, jog buhalterinės apskaitos paslaugos bus atliktos efektyviai, kokybiškai ir remiantis naujausiais Lietuvos Respublikos galiojančiais teisės aktais. Skaityti plačiau

Buhalterinė apskaita Vilniuje

Buhalterinės paslaugos Vilniuje atliekamos standartiškai atvežant turimus buhalterijai reikalingus apskaitos dokumentus į UAB Jugma ofisą esantį adresu Konstitucijos pr. 12-202, LT-09308 Vilnius arba dokumentus tiesiog atsiunčiant elektroniniu paštu. Tokiu atveju buhalterinė apskaita yra atliekama mūsų buhalterių nuo pat dokumentų gavimo. Priėmus dokumentus iš kliento buhalteriai suveda duomenis į specialią buhalterinių paslaugų sistemą.

Skaityti plačiau

×
Klauskite, mielai atsakysime :)
Teiraukitės