rain
Welcome to our Blog

The daily Post

Read our Blog

Buhalterinės apskaitos paslaugos nuotoliniu būdu

UAB Jugma teikia buhalterinės apskaitos paslaugas nuotoliniu būdu tiek pradedančioms mažoms įmonėms ar filialams, tiek didelėms tarptautinėms įmonėms, kurios vykdo veiklą Lietuvoje ir užsienyje. Pasirūpiname mūsų klientų buhalterine apskaita nuo pačių smulkiausių operacijų iki didelių ataskaitų, dėl ko esame užsitarnavę mūsų klientų pasitikėjimą. Mes garantuojame, jog buhalterinės apskaitos paslaugos bus atliktos efektyviai, kokybiškai ir remiantis naujausiais Lietuvos Respublikos galiojančiais teisės aktais. Skaityti plačiau

Akcinių bendrovių ir uždarųjų akcinių bendrovių įstatinio kapitalo ir akcijų nominalios vertės keitimo iš litų į eurus būdai

Norint pakeisti akcinės bendrovės ar uždarosios akcinės bendrovės įstatinio kapitalo ir akcijų nominalios vertės išraišką iš litų į eurus, turi būti pakeisti ir įregistruoti nauji bendrovės įstatai.
Pateikti prašymą įregistruoti dėl įstatinio kapitalo ir akcijų nominalios vertės valiutos išraiškos keitimo pasikeitusius įstatus galima šiais būdais:

Skaityti plačiau

VMI išmaniosios sistemos – kaip patirti kuo mažiau nuostolių

UAB „Jugma“ tinklaraščio skaitytojams norėčiau pateikti asmenines įžvalgas dėl i.MAS sistemos diegimo Lietuvoje.

Skaitydama daugybę straipsnių, paaiškinimų, atsiliepimų į „išmaniuosius“ sprendimus, kaip pagerinti verslui administracinę naštą ir kaip suvaldyti šešėlinę ekonomiką, susidaro įspūdis, kad valdžios atstovai labai atitolę nuo verslo kasdienybės, sunkiai suvokia, o greičiausiai nelabai nori gilintis, kokias pasekmes, diegiant informacines sistemas, patirs bendrovės, ypač smulkusis verslas.

Kas suinteresuotas įgyvendinti šį projektą?

Skaityti plačiau

Mažosios bendrijos įstatymo pakeitimai nuo 2015-05-28

Buvo:

Jeigu paslaugų sutartis sudaryta iki 2015-05-28 su mažosios bendrijos nariu, tai išmokamos sumos priskiriamos B klasės pajamoms, kurias pats mažosios bendrijos vadovas (narys) privalo apskaičiuoti, deklaruoti ir sumokėti pajamų mokestį mokestiniam laikotarpiui pasibaigus iki kitų kalendorinių metų gegužės 1 dienos. Mažosios bendrijos vadovui išmokamos pagal civilinę paslaugų sutartį sumos apmokestinamos taikant 15 proc. pajamų mokesčio tarifą. VSD įmokos nuo pagal paslaugų sutartį gaunamų pajamų nemokamos.

Dabar:

Skaityti plačiau

VŠĮ steigimas

VŠĮ steigimas atliekamas profesionalų sutaupo Jums laiko ir pinigų. UAB „Jugma“ specialistai padeda steigti VŠĮ ir gavę visus reikiamus duomenis iš klientų įsteigiame per 3-5 darbo dienas. Todėl nedvejokite ir pasinaudokite „Jugma“ specialistų pagalba! VŠĮ steigimo klausimais konsultuojame nemokamai skambinkite +370 657 64300.
UAB „Jugma“ padeda parengti:

Skaityti plačiau

×
Klauskite, mielai atsakysime :)
Teiraukites