gruodžio 27, 2019 Jugma UAB

Verslo apskaitos standartai – tai, dėl ko sukti galvą sukti turi buhalteris, o ne jūs!

Remiantis finansų ir apskaito terminų žodynu, verslo apskaitos standartai (sutrumpintai tiesiog vadinami VAS) – tai Lietuvos įmonių apskaitą ir finansinę atskaitomybę reglamentuojantys dokumentai, atitinkantys Tarptautinių apskaitos standartų pagrindus. Ar ką nors supratote? Jei ne, tiesiog paskaitykite dar kartą!  Sakote, jog esate užimtas verslininkas ir neturite laiko gilintis į tokias nesąmones? Visiškai suprantame, tačiau be buhalterinės apskaitos joks legalus verslo vykdymas nėra įmanomas. Tiesa, jums nereikia patiems sukti galvos dėl teorinių niuansų bei pastarųjų taikymo praktikoje: užtenka rasti patikimą buhalterį, kuris padarys viską už jus!

Teikiame visas buhalterines paslaugas visoje Lietuvoje. Turime daug ilgalaikių partnerių ir esame puikiai vertinami! Teiraukitės jau dabar. 

Verslo apskaitos standartai

O tai iš tiesų gali pasirodyti nelengva užduotis… Visų pirma, įvertinę tokius niuansus kaip įmonės dydis, darbuotojų skaičius, finansinių operacijų kiekis ir panašiai, turite nuspręti, ar savo būstinėje ieškosite kabineto, kuriame įkurdinsite buhalterį pastoviam darbui, ar bendradarbiausite su buhalterinių paslaugų įmonėmis ir šių atstovais (neretai – tiesiog nuotoliniu būdu). Trumpai aptarsime abi alternatyvas (pažadame, jog tai – kur kas paprasčiausia nei verslo apskaitos stadartai!).

Video apačioje paaiškintas ilgalaikio materialaus turto verslo apskaitos standartas.

Buhalterio etatas. Ką reiškia pastovus buhalterio etatas įmonėje? Visų pirma – galimybę visada (tiksliau – nustatytomis darbo valandomis, o gal net ir po jų) šalia savęs turėti profesionalą, susidorosiantį su buhalterinės apskaitos užduotimis bei atsakysiantį į visus iškilsiančius klausimus. Skamba puikiai ir nesuprantate, kam reikalingos kitos alternatyvos? Deja, yra ir ne tokia patraukli pusė – išlaidos, kurios dažnam verslininkui yra itin aktualios. Pastovus buhalterio etatas reiškia ir pastovų atlyginimą, kurį tenka mokėti nepriklausomai nuo šio atliktų darbų apimties. Negana to, darbdavys, norintis kokybiškų rezultatų, privalo investuoti ir į tinkamos darbo vietos sukūrimą. Šiuo atveju tai būtų kabinetas, atitinkama kompiuterinė įranga, kanceliarinės prekės, kvalifikacijos kėlimo kursai ir kiti niuansai.

Turint didelę įmonę, kurioje dirba daug darbuotojų, be buhalterio (o kai kuriais atvejais net kelių!) apsieiti neįmanoma, o ir minėtoms išlaidoms taupyti nereikėtų: viskas daroma dėl kokybiško galutinio rezultato. Tačiau mažesniųjų įmonių atveju verslo apskaitos standartai bei kitų susijusių funkcijų atlikimas vis dažniau patikimas į buhalterines paslaugas teikiančių įmonių rankas.

Video apačioje paaiškintas nematerialaus turto verslo apskaitos standartas.

Buhalterinių paslaugų įmonės. Buhalterines paslaugas teikiančių įmonių veiklos pagrindas – bendradarbiavimas su skirtingomis įmonėmis, atliekant joms aktualias buhalterinės apskaitos užduotis (atlyginimų apskaita, finansinė atskaitomybė, mokesčių deklaravimas ir kita). Šiuo atveju verslininkui nebereikia sukti galvos, prie kokio kompiuterio pasodinti buhalterį, rūpintis šio kvalifikacija ar „graužti“ nagus dėl galimai per didelio atyginimo (juk dažname darbe būna dienų, kai tenka tiesiog tyliai pasėdėti per daug nesiverčiant per galvą): klientas gauna konkrečią paslaugą ir moka tik už ją. Su skirtingomis firmomis dirbantys ir įvairias užduotis atliekantys buhalteriai ne tik žinos, kas yra verslo apskaitos standartai, bet ir bus susipažinę su savo srities naujovėmis. Buhalterinių paslaugų srityje verda arši konkurencija, tad laimi tik patys profesionaliausi.

Patikėkite visas buhalterines paslaugas profesionalams. apskaitos paslaugos kaina. Susisiekite

UAB “Jugma”
8 657 64300
Direktorė Audronė Makrickienė

×
Klauskite, mielai atsakysime :)
Teiraukitės