vasario 24, 2020 Jugma UAB

Nuotolinė buhalterinė apskaita Kaune: pigiau, patogiau, greičiau

Internetas, galima drąsiai sakyti, yra užvaldęs daugelį mūsų gyvenimo sričių: pradedant laisvalaikiu ir baigiant darbo reikalais. Kad ir kaip prieštaringai ši tema bebūtų vertinama, interneto suteikiamos galimybės daugeliu atveju atneša tik teigiamų dalykų. Virtualaus pasaulio galimybės neaplenkė ir buhalterinės apskaitos – temos, aktualios kiekvienai įmonei, nepriklausomai nuo to, kokio dydžio ši bebūtų ar į kokią veiklą orientuotųsi.

Ne, kalbama ne apie „kompiuterizuotus“ buhalterius, kuriuos galima rasti kiekvienoje įmonėje, turinčioje minėtą etatą. Tiesą sakant, buhalterį, kurio moderniausias prietaisas būtų kalkuliatorius, šiais laikais sunku ir įsivaizduoti. Buhalterinė apskaita Kaune ar bet kuriame kitame mieste gali būti tvarkoma ir nuotoliniu būdu. Jei dar yra verslininkų, kuriems šis būdas nėra žinomas, siūlome plačiau pasidomėti šios galimybės teikiamais privalumais. Patikėkite, įsitikinsite, jog aptariamą naujovę pravartu išbandyti „savo kailiu“.

Mažesnė kaina

Argi gali būti geriau, kai už tokios pat aukštos kokybės paslaugą gali mokėti mažiau? Racionaliai mąstantys sėkmingi verslininkai tikrai sugalvos, kur investuoti sutaupytas lėšas ir taip prisidėti prie dar didesnės gerovės įmonei kūrimo. Buhalterinė apskaita Kaune ar bet kuriame kitame jums aktualiame mieste minėtą galimybę jums ir suteikia. Visų pirma, ši galimybė kur kas ekonomiškai labiau apsimoka nei atskiro buhalterio etato išlaikymas. Pastarajam mokate fiksuotą darbo užmokestį, dėl kurio tikslingumo susimąsto neretas vadovas. Buhalterinė apskaita – sudėtinga bei atsakinga sritis, kurią, natūralu, būtina įvertinti pinigine išraiška, tačiau suprantama ir tai, jog verslininkai suinteresuoti mokėti už rezultatą, o ne jam atlikti sugaištą laiką. Būtent tokiu principu ir apmokamas buhalterinės apskaitos įmonės darbas, kurios ima atlygį už konkrečiai atliktas užduotis.

buhalterines apskaita kaune

Nuotoliniu būdu teikiamas buhalterinės apskaitos paslaugas atpigina ir pats darbo internetu pobūdis. Buhalteriai įprastai prašo mažesnio atlygio, nes jie įvertina, jog sutaupo, pavyzdžiui, neturėdami būtinybės keliauti pas klientą į darbą. Buhalterinę apskaitą tvarkant įprastu būdu, nemažai sumokėti tenka ir už dokumentų transportavimą. Kai darbas vyksta virtualiai, natūralu, jog minėtų išlaidų išvengiama.
Aišku, niekur nėra konkrečiai įvardinta, kokiomis kainomis turi dirbti nuotolines buhalterines paslaugas teikiantis buhalteris ar apskaitos įmonė. Vieni gali siūlyti iš tiesų patrauklias kainas, tuo tarpu kiti dirba už kur kas aukštesnius įkainius. Verslininkai, norėdami rasti idealų buhalterį, tai yra teikiantį kokybiškas paslaugas už patrauklią kainą, turi atlikti namų darbus ir rasti patį geriausią variantą.

Lankstesnės buhalterinės paslaugos

Nuotolinė buhalterinė apskaita įprastą darbą padaro kur kas patogesniu bei komfortabilesniu. Interneto pagalba tvarkoma buhalterinė apskaita suartina paslaugos teikėją ir gavėją. Nors atrodo, jog turėtų būti priešingai: juk tiesioginio bendravimo akis į akį nėra. Tačiau internetas, vaizdžiai tariant, daro stebuklus. Rūpimą klausimą užduoti ir dominantį apskaitos dokumentą peržvelgti galima bet kuriuo metu ir iš bet kurio pasaulio kampelio, tereikia turėti interneto ir šį palaikantį įrenginį. Aišku, dėl konsultacijų laiko telefonu, elektroniniu paštu ar vaizdo skambučiu derėtų iš anksto pasikalbėti su buhalteriu. Kai kurie deklaruoja, jog dirba visa parą, tačiau, aišku, tuo negalima piktnaudžiauti. Kaip bebūtų, aišku viena, jog nuotolinės buhalterinės apskaitos paslaugos nepalieka kliento „vieno ant ledo“, kai šiam iškyla klausimai, susiję su buhalterine apskaita. Būtent dėl šio aspekto baimindamiesi, dalis verslininkų lieka įsikabinę tradicinio buhalterio etato, kuris neva turėtų suteikti nuolatines konsultacijas. Deja, pastarieji dirba tik nustatytomis darbo valandomis, o kai kuriems jų, ypač ilgus metus sėdintiems vienoje vietoje, tenka pripažinti, trūksta ir kompetencijos.

Greičiau suteikiama buhalterinės apskaitos paslauga

Galimybė buhalteriui internetu nusiųsti reikiamus dokumentus bei virtualioje erdvėje peržiūrėti atasakaitas bei kitus aktualius dokumentus, konsultacijos nuotoliniu būdu, buhalterio darbas tiesiai iš namų bei kiti niuansai užtikrina, jog buhalterinės apskaitos paslaugos bus atliekamos kur kas greičiau. Verslo pasaulyje tai neabejotinai yra itin aktualu, kadangi, kaip populiaru sakyti, laikas yra pinigai.
Jei minėti buhalterinės apskaitos, tvarkomos nuotoliniu būdu privalumai yra aktualūs asmeniškai Jums ar Jūsų verslui, turėtumėte rimtai pagalvoti apie galimybę šią paslaugą išbandyti. Pastarąją siūlo daug buhalterinės apskaitos įmonių. Belieka išsirinkti tą, kuri kelia daugiausia psitikėjimo.

Patikėkite visas buhalterines paslaugas profesionalams. Susisiekite

UAB “Jugma”
8 657 64300
Direktorė Audronė Makrickienė

×
Klauskite, mielai atsakysime :)
Teiraukitės