sausio 2, 2020 Jugma UAB

Kaip sutaupyti? Arba kokia buhalterio darbo valandos kaina?

Jei verslas automatiškai neštų pinigus, kiekvienas nertume į šio pasaulį su meile prisiimdami ne tik pajamas, bet ir patrauklų statusą visuomenėje. Deja, verslas reikalauja ne tik būtinybės aukoti savo asmeninius interesus dėl darbo, bet ir pasiruošimo nuolatinėms investicijoms bei išlaidoms. Tik pažiūrėkite, kur išeina pinigai: patalpų įsigijimas ar nuoma, jų išlaikymas, inventoriaus pirkimas bei priežiūra, atlyginimas, susijusių paslaugų pirkimas…
Šioje vietoje ir sustokime. Nei vienas verslas nėra „varomas“ į priekį tik darbu, tiesiogiai susijusiu su veiklos kryptimi. Nepriklausomai nuo to, ar kalbama apie siuvimo, ar – konditerijos įmonę, o gal leidyklą, aktualios tampa buhalterinės apskaitos paslaugos. Natūralu, jog kiekvienas verslininkas skrupulingai skaičiuoja išlaidas (jei pinigais būtų švaistomasi į visas puses, vargu ar būtų galima tikėtis verslo sėkmės), tad šiam aktualu ir buhalterio darbo valandos kaina. Savaime suprantama, jog už kokybę reikia nusiteikti mokėti, tačiau yra keli niuansai, galintys padėti gauti kokybišką paslaugą už patrauklią kainą.

Apskaita nuo 59 eur/mėn! Vienkartiniams darbams 20eur-40eur/h

buhalterio darbo valandos kaina

Buhalterinė apskaita – ne tik gerų skaičiavimo gebėjimų, bet ir analitinio mąstymo, tikslumo bei atsakomybės reikalaujanti sritis. Net menkiausia klaida gali sukelti rimtus nemalonumus. Jei kada nors yra tekę susidurti su VMI atstovais, tikriausiai spėjote susidaryti nuomonę, jog tai nėra sukalbami žmogeliai, auklėjimo tikslais tegalintys pagrūmoti pirštu. Už buhalterinėje apskaitoje padarytas klaidas gali grėsti ne tik piniginės sankcijos, bet ir…baudžiamoji atsakomybė. Tad tikriausiai nereikia sakyti, jog mažiausia buhalterio darbo valandos kaina neturėtų būti pagrindinis prioritetas renkantis šios paslaugos teikėją. Visgi žemiau pateikti patarimai gali padėti protingai sutaupyti.

Buhalterio etatas kainuoja brangiau nei buhalterinės paslaugos pirkimas. Buhalterio darbo valandos kaina sudaryta iš realaus jo darbo laiko bei…kėdės trynimo. Vargu ar atsirastų daug vadovų, sutiksiančių mokėti darbuotojams už kavos gėrimą. Deja, realybė yra tokia, jog tiek buhalteriai, tiek kitas pareigas užimantys darbuotojai ne visada turi kalnus darbų. Mėnesinis atlyginimas dažniausiai nuo to nesikeičia. Kalbant konkrečiai apie buhalterinę apskaitą, racionaliai mąstantys vadovai vis dažniau naudojasi buhalterines paslaugas teikiančių įmonių paslaugomis. Šios, už sutartą konkrečios užduoties įkainį, atlieka tai, ko klientas pageidauja. Šiuo atveju įmonė vadovui netenka sukti galvos ne tik dėl to, ar buhalteris visą dieną dirba tik su savo tiesioginėmis užduotimis, bet ir rūpintis šio darbo vietos įrengimu. Visi su tuo susiję rūpesčiai gula ant buhalterinių paslaugų teikėjų, kurie vis dažniau dirba nuotoliniu būdu. 

Apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas – brangesnė paslauga. Visų pirma svarbu pabrėžti, jog visi buhalterinės apskaitos darbai privalo būti atliekami laiku. Delsimas šiuos atlikti taip pat traktuojamas kaip nusižengimas buhalterinę apskaitą reglamentuojantiems įstatymams. Tiesa, pasitaiko atvejų, kai tokie „pamiršti“ darbai kaupiasi metų metus ir, tik „galams išlindus“, šiuos puolama tvarkyti. Apie tokią įmonėje vyraujančią betvarkę vadovas dažnai nežino. Tikima, jog viskui rūpinasi buhalteris. O šie, pasirodo, ne visada skrupulingai atlieka savo darbą.

Natūralu, jog tuo atveju, kai tvarkoma apleista apskaita, buhalaterio darbo valandos kaina bus didesnė. Juk tai – didelės apimties, daug laiko reikalaujantis darbo. Patarimas aiškus: neapsileiskite ir neteks permokėti.

Didelis paslaugos teikėjų ratas leis išsirinkti geriausią variantą. Kaip buvo minėta straipsnio pradžioje, buhalterinė apskaita – paslauga, kurios reikia visoms įmonėms, nepriklausomai nuo to, kurioje srityje dirbama. Didelė paklausa natūraliai sąlygoja ir pasiūlos įvairovę. Kokią naudą iš to turi verslininkai? Šie, skyrę šiek tiek savo laiko buhalterijos paslaugas teiksiančios įmonės ar fizinio asmens paieškoms, gali rasti geriausią varianą tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu. Negana to, buhlateriai, kaip ir kitų paslaugų teikėjai savo nuolatiniams klientams gali pasiūlyti patrauklias nuolaidas. Ilgalaikis bendravimas dažniausiai yra pats racionaliausias sprendimas.

Kilo klausimas, kur slepiasi svajonių buhalteris? Idealu, jei vieną ar kitą įmonę (o gal – net konkretų joje dirbantį asmenį) gali rekomenduoti kažkas iš pažįstamų. Juk, kaip sakoma, mokytis iš svetimų klaidų yra geriausia. Jei niekas savo turimais kontaktais nesidalina, žinoma, teks pasinaudoti internetine paieška. Dauguma buhalterijos įmonių ne tik talpina savo skelbimus internete, bet ir turi savo svetainę ar socialinio tinklo paskyrą.

Patikėkite visas buhalterines paslaugas profesionalams.  Susisiekite

UAB “Jugma”
8 657 64300
Direktorė Audronė Makrickienė

×
Klauskite, mielai atsakysime :)
Teiraukitės