vasario 23, 2020 Jugma UAB

Buhalterinės paslaugos Šiauliuose ir visoje Lietuvoje – ir nuotoliniu būdu

Išgirstant vieno ar kito verslininko pageidavimą, jog jį, pavyzdžiui, domina buhalterinės paslaugos Šiauliuose, darosi šiek tiek keista. Sunku patikėti, jog verslininkas, žengiantis koja kojon su šiuolaikinėmis technologijomis, nėra girdėjęs apie galimybę naudotis buhalterinės apskaitos paslaugomis, suartinančiomis paslaugos teikėją ir gavėją nepriklausomai nuo šių gyvenamosios vietos. Viskas, ko reikia – tai išsirinkti savo veiklos specifiką išmanantį profesionalą.

Nuotolinės buhalterinės apskaitos paslaugos nėra kažkokia „ׅdeganti“ naujiena. Vietoje nestovinčios buhalterinės apskaitos bendrovės bei buhalteriai šią praktiką taiko jau kuris laiką ir sulaukia nemenko klientų susidomėjimo. Visgi daliai verslininkų toks apskaitos – itin svarbios ir atsakingos srities – darbų atlikimas nuotoliniu būdu gąsdina dėl baimės „nudegti“ ir „pasimauti“ ant nesąžiningai, aplaidžiai dirbančių buhalterių „kabliukų“. Tačiau minėta baimė neturi pagrindo. Tikrai nėra statistikos, liudijančios, jog nuotoliniu būdu tvarkoma buhalterija kažkuo nusileidža tradicinei „buhalterinės paslaugos Šiauliuose“ alternatyvai. Netgi priešingai: verslininkai, besinaudojantys šia galimybe, vardina tik pastarosios pliusus ir anaiptol nejaučia nostalgijos kažkada populiariu buvusiam pastoviam įmonės buhalterio etatui.
Žemiau pateikti pagrindiniai privalumai, dėl kurių rekomenduojama naudotis nuotoliniu buhalterinės apskaitos tvarkymu būdu ar bent kartą šią alternatyvą išbandyti.

Už suteiktas buhalterinės apskaitos paslaugas mokėsite mažiau. Džiugu, jei šiandien jūsų valdomas verslas yra pelningas ir turėtumėte visas finansines galimybes išlaikyti buhalterį, dirbantį pilnu etatu. Bet pagalvokite, ar to tikrai reikia? Juk finansinė situacija gali kardinaliai pasikeisti, o ir mėtyti pinigus į visas puses nebūtų tikslinga. Vertinantiems galimybę sutaupyti, nuotolinė buhalterinė apskaita tikrai turėtų patikti. Šios paslaugos teikėjai dirbti už mažesnę kainą gali vien dėl šio darbo organizavimo būdo, pareikalaujančio mažiau kaštų. Aišku, norėdami gauti maksimaliai naudingą pasiūlymą, turėtume skirti laiko ir palyginti kelių skirtingų paslaugos teikėjų siūlomas kainas, kurios, ne paslaptis, gali gana kardinaliai skirtis.

Nereikės baimintis dėl sustojusios buhalterinės apskaitos. Tiesą sakant, tokia situacija net ir nėra galima. Visos buhalterinės apskaitos užduotys turi būti atliekamos laiku, priešingu atveju gresia nuobaudos, susijusios su aplaidžiu buhalterijos tvarkymu.

Tačiau, ne naujiena, jog buhalteriai – irgi žmonės, kurie serga, atostogauja ar dėl kitų pateisinamų priežasčių negali atlikti savo pareigų darbe. Tokiu atveju vadovas, norėdamas garantuoti nenutrūkstamą buhalterijos tvarkymą darbe, turi investuoti į kitus žmones, galinčius atlikti minėtą darbą. Tačiau jei buhalterinės paslaugos Šiauliuose ar kitame mieste yra teikiamos nuotoliniu būdu, klientui dėl minėtų problemų sukti galvos nereikia. Jis tiesiog sumoka sutartą kainą už paslaugą, o tokios vidinės problemos, kaip, pavyzdžiui, ligos, nekelia rūpesčių. Buhalterines paslaugas teikiančiose įmonėse įprastai dirba keletas darbuotojų, tad prisiimtos užduotys tikrai bus atliktos laiku ir kokybiškai, nepriklausomai nuo to, jei vienas buhalteris ir „iškristų iš rikiuotės“.

Bus galima racionaliai išnaudoti laiką. Užduotis, kurias turi atlikti jūsų naujasis „virtualus“ buhalteris, galite tiesiog nusiųsti elektroniniu paštu. Vargu, ar kas pasikeis, jei, irdamasis pro milžiniškas eismo spūstis mieste, šias paduotumėte buhalteriui tiesiai į rankas. Nebent tik sugaištumėte savo ir buhalterio brangų laiką (per kurį jis jau ir dirbti būtų pradėjęs!). Viskas taip pat greita bei paprasta kalbant ir apie įvairius darbe iškylančius klausimus bei konsultacijas. Su buhalteriu galima kontaktuoti telefonu, elektroniniu paštu ar vaizdo skambučiu. Kai kurie buhalteriai, teikiantys nuotolinės buhalterinės apskaitos paslaugas, teigia dirbantys 7 dienas per savaitę. Pasiteiraukite, galbūt ir jūsų pasirinktas buhalteris suteikia galimybę konsultuotis vos tik iškilus klausimui, be būtinybės žvalgytis į kalendorių ar laikrodį.

Galėsite rinktis iš plataus buhalterinių paslaugų paketo. Buhalteris, N metų trinantis kėdę kaip pastovus įmonės darbuotojas, dažniausiai yra susikoncentravęs į monotoniškas, dažniausiai atliekamas užduotis. Tokioje situacijoje vadovas susiduria su dviprasmybe. Viena vertus, šalia visada turi žmogų, galintį pakonsultuoti su darbu susijusiais klausimais. Kita vertus, šiam, iškilus sudėtingesniam klausimui, gali pritrūkti kompetencijos į jį profesionaliai atsakyti. Buhalterinės apskaitos bendrovėje dažniausiai dirba keletas buhalterių, turinčiš platų teorinį bei praktinį išsilavinimą. Kelti kompetenciją pastaruosius ragina ir darbo rinkos diktuojama konkurencija: klientų dėmesio nusipelno tik patys geriausi specialistai. Tad nuotolinė buhalterija, be kitų privalumų, patraukli ir plačiu paslaugų spektru.

buhalterines paslaugos apskaita siauliuose

×
Klauskite, mielai atsakysime :)
Teiraukitės