vasario 18, 2020 Jugma UAB

Vis dažniau buhalterinės paslaugos Klaipedoje teikiamos ir nuotoliniu būdu

Jus domina buhalterinės paslaugos Klaipėdoje ar kitame strategiškai patogiame mieste? Tiesą sakant, dabar, kai nuotoliniu būdu teikiamos apskaitos paslaugos tampa vis populiaresnės, šis pageidavimas atrodo šiek tiek nelogiškas. Juk bendradarbiauti su buhalteriu galite iš bet kurio šalies kampelio. Svarbiausia – išsirinkti tikrą profesionalą. Nors nuotoliniu būdu teikiamos buhalterinės paslaugos jau nebėra kažkokia naujiena, dalis verslininkų vis dar dvejoja, ar tai – tikrai geriausius rezultatus galintis atnešti pasirinkimas.
Daug kas nuogąstauja, neva toks virtualus bendradarbiavimas gali baigtis nekokybiškai suteikta paslauga. Tikriausiai įsivaizduojama, jog jei klientas ir paslaugos teikėjas nežiūri vienas kitam į akis ir nebendrauja betarpiškai, tai pastarasis savo darbą atliks atmestinai. Tačiau tokios baimės visiškai nepagrįstos. Daugybė verslininkų, išbandę šią alternatyvą, gali pasidalinti teigiama patirtimi. Į jūsų pageidavimą „buhalterinės paslaugos Klaipėdoje“ tuoj pat bus atsiliepta, kadangi savo paslaugas galės pasiūlyti buhalteriai iš visos Lietuvos (o gal net ir gyvenantieji kitose šalyse).

Jei rimtai svarstote galimybę atsisakyti jau esamo ar nekurti naujo buhalterio etato ir domitės konkrečias apskaitos paslaugas atlikti galinčių firmų ar asmenų paslaugomis, rimtai apsvarstykite buhalterinės apskaitos tvarkymo nuotoliniu būdu alternatyvą. Žemiau aptariami šios paslaugos privalumai panaikins abejones, kurias galbūt dar tebeturite minėtos paslaugos atžvilgiu.

Patrauklesnė buhalterinės apskaitos paslaugų kaina. Kad ir kokio sėkmingo verslininko savininkas bebūtumėte, natūralu, jog pirkdami vieną ar kitą paslaugą, pageidaujate apsieiti su kuo mažesnėmis išlaidomis. Tokiu atveju jums turėtų būti patrauklus faktas, jog buhalterinės apskaitos paslaugos, teikiamos nuotoliniu būdu, dažniausiai kainuoja mažiau nei tradicinis šių darbų atlikimas. Sutaupyti galima ir tuo atžvilgiu, jog jums visiškai nereikia investuoti į fiinės buhalterio darbo vietos sukūrimą. Jums neturi rūpėti, kur buhalteris sėdės ar su kuo rašys: džiaukitės tik kokybišku galutiniu rezultatu! Tiesa, skirtingi buhalteriai savo teikiamas paslaugas įvertina nevienodai. Norėdami išsirinkti patraukliausią pasiūlymą kainos ir, aišku, kokybės atžvilgiu, turite įvertinti kelių paslaugų teikėjų kainodarą.

buhalterines paslaugos Klaipedoje

Nenutrūkstamai teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos. Jei jūsų įmonėje dirbantis etatinis buhalteris išėjo kasmetinių atostogų ar susirgo, jo pareigas įmonėje teks perleisti kitam asmeniui. Visos buhalterinės apskaitos užduotys privalo būti atliekamos laiku, negali būti jokių pasiteisinimų! O tai, be kitų nepatogumų, susiję ir su papildomomis išlaidomis. Buhalterinės apskaitos įmonės, siūlančios apskaitos galimybę nuotoliniu būdu, neabejotinai turi ne vieną žmogų, galintį atlikti minėtą funkciją. Tad liga ar kiti nesklandumai kliento nepaliečia ir jam teikiamos buhalterinės paslaugos Klaipėdoje ar kitame mieste nenutrūksta.

Racionalus laiko naudojimas. Nuotoliniu būdu teikiamos buhalterinės apkaitos paslaugos leidžia sutapyti laiką tiek paslaugos teikėjui, tiek ir gavėjui. Pagalvokite, kiek užtruktumėte, kol vyktumėte buhalteriui perduoti reikiamų dokumentų ar lauktumėte šio atvykstant pas jus? Ši buhalterinių paslaugų teikimo alternatyva suteikia galimybę komunikuoti eletroniniu paštu, vaizdo skaimbučiais ar telefonu. Tokiu pat būdu klientas gali gauti ir operatyvią konsultaciją jam aktualiais klausimais.

Galimybė naudotis buhalterinių paslaugų įvairove. Etatiniai buhalteriai dažnai savo darbo vietoje sėdi eilę metų, o kai kuriais atvejais yra ir praradę motyvaciją tobulėti, gilintis į profesinės srities naujoves. Tad, iškilus klausimui, sudėtingesniam nei darbuotojų atlyginimo apskaičiavimas ar pajamų deklaracijos parengimas, vadovas atsakymo gali nesulaukti. Tada, kai buhalterinės paslaugos Klaipėdoje ar kitame mieste patikimos į specializuotos įmonės darbuotojų rankas, tokios problemos galima išvengti. Buhalterinių paslaugų bendrovėje įprastai dirba ne vienas specialistas, tad jų tarpe tikrai atsiras galinčių suteikti konsultaciją net ir labai specifiniu klausimu.

Aukšta buhalterinių paslaugų kokybė. Buhalterines paslaugas teikiančios bendrovės užtikrina ne tik patrauklią apskaitos kainą, bet ir aukštą kokybę. Jei, priėmus naują etatinį buhlaterį į darbą, sunku numatyti, kaip šiam seksis atlikti užduotis jūsų įmonėje, tai apie buhalterinės apskaitos bendrovės teikiamų paslaugų kokybę galima spręsti iš buvusių klientų atsiliepimų, dažnai randamų tiesiog internetinėje erdvėje. Plačiau pasidomėjus šios srities „žaidėjais“, galima rasti geriauiai poreikius atitinkanti variantą. Jei visgi „biolaukai“ nesutapo, nutraukti paslaugų teikimo sutartį su buhalterinių paslaugų bendrove kur kas lengviau nei atsiveikinti su etatiniu darbuotoju.

Patikėkite visas buhalterines paslaugas profesionalams. Susisiekite

UAB “Jugma”
8 657 64300
Direktorė Audronė Makrickienė

×
Klauskite, mielai atsakysime :)
Teiraukitės