vasario 11, 2020 Jugma UAB

Buhalterinė skaičiuoklė neatstos profesionalaus buhalterio

Grįžote iš darbo pokalbio, kuriame darbdavys, kalbėdamas apie atlyginimą, įvardino tik sumą „ant popieriaus“? O gal verčiatės individualia veikla ir smalsu, kiek mokesčių šiais metais reikės mokėti? Į internetinės paieškos sistemos laukelį suveskite raktinę frazę „buhalterinė skaičiuoklė“ ir paspausite vieną iš rezultatų į pateiktą užklausą. Internetinėje buhalterinėje skaičiuoklėje suveskite prašomus duomenis, pavyzdžiui, atlyginimo į rankas sumą, faktą, ar papildomai kaupiama pensija ir panašiai ir, vos kelioms sekundėms praėjus, gausite dominančią informaciją. Buhalterinė skaičiuoklė, nemokamai prieinama internetinėje erdvėje, gali padėti atlikti elementariausius apskaičiavimus, išvengiant varginančio kaukšėjimo kalkuliatoriaus klavišais bei laiko eikvojimo ieškant informacijos, kokios mokestinės naujovės priimtos aktualiais metais. Ar tai reiškia, jog bet kokius buhalterinius veiksmus galima atlikti aptartu įrankiu ir, logiškai mąstant, buhalterio specialybė darosi nebereikalinga? Tikrai ne. Laisvai prieinamos buhalterinės skaičiuoklės yra skirtos tik „naminiam“ naudojimui, tuo tarpu įmonėms, kasdien susiduriančioms su dideliu finansinių operacijų skaičiumi, reikalingos profesionalaus, patyrusio buhalterio paslaugos.

Naujai „iškepti“ verslininkai ar veiklą optimizuojantys ir optimaliausių sprendimų ieškantys „veteranai“ vietoje tradiciniu laikomu buhalterio etato vis dažniau domisi specializuotų apskaitos įmonių paslaugomis, galinčių pasiūlyti bendradarbiavimo galimybę įvairioms firmoms, nepriklausomai nuo jų dydžių ar veiklos srities. Verslininkai – praktiški žmonės, tad kiekvienas šių priimtas sprendimas, natūralu, yra „iš išskaičiavimo“. Kokiais privalumais, lyginant su etatiniu buhalteriu, pasižymi buhalterinės apskaitos įmonės?

buhalterine skaiciuokle
Klientas rūpinasi tik rezultatu, o ne procesu. Jei jūsų įmonėje yra pastovus buhalterio etatas, šį užimančiam darbuotojui, kaip ir kitose pareigybėse dirbantiems, privalu mokėti nustatytą darbo užmokestį. Natūralu, jog tam tikri mėnesiai, darbo atžvilgiu, yra „derlingesni“ (pavyzdžiui, kai reikia parengti finansinės atskaitomybės ataskaitas už tam tikrą ataskaitinį laikotarpį ar metines pajamų deklaracijas už praėjusius metus) už tuos, kai apskaitos darbų iš tiesų nėra daug. Tačiau, kaip minėta, buhalteriui mokėti atlyginimą vis viena reikės. Kalbant apie buhalterines apskaitos įmones ir paslaugų pirkimą iš jų, neteks sukti galvos, jog galimai permokate už atliktus apskaitos darbus. Buhalterinių paslaugų įmonių atstovams mokate tik sutartyje už konkretų darbą susitartą sumą, nesvarbu, kiek laiko buhalteris, šią atlikdamas, sugaišo. Užsakovui svarbu tik rezultatas, o ne pats procesas.

Galimybė pamiršti rūpesčius, susijusius su buhalterio etato išlaikymu. Rasti profesionalų buhalterį, dirbantį kur kas geriau nei pati protingiausia buhalterinė skaičiuoklė ir mokėti šiam atlyginimą, nepakanka. Pastarajam reikia fizinės įrangos, būtinos norint atlikti buhalterinės apskaitos darbus. Darbo kabinetas, kėdė, stalas, kompiuteris ir reikiama programinė įranga: tai – tik keletas įrankių, be kurių kasdienis buhalterio darbas būtų tiesiog neįmanomas. Pastarųjų įsigijimas reikalauja ne tik papildomų investicijų, bet ir laiko šias išrenkant ir užsakant. Negana to, kėdės lūžta, kompiuteriai genda, o buhalterinės apskaitos programos, priklausomai nuo besikeičiančių įstatymų, reglamentuojančių veiklą, turi būti reguliariai atnaujinamos. Pasirinkus buhalterinės apskaitos įmonės paslaugas, klientui tuo rūpintis nereikia: viskas guli ant buhalterines paslaugas teikiančios įmonės atstovų pečių.

Galimybė naudotis aukščiausios kokybės buhalterinės apskaitos paslaugomis. Buhalterinės apskaitos paslaugas teikia nemažai bendrovių, kurios, norėdamos nepritrūkti klientų, dėl pastarųjų dėmesio turi kovoti. Geriausia marketingo priemonė šioje srityje – kokybiškai teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos bei teigiami buvusių klientų atsiliepimai. Pastaruosius galima rasti ne tik konkrečios įmonės interneto svetainėje (šiais, aišku, aklai pasitikėti nereikia), bet ir kituose internetiniuose saituose. Idealu, jei apie vieną ar kitą buhalterinės apskaitos bendrovę sužinomą iš „gandų“ arba, tiksliau, šia tema pabendravus su kolegomis ir gavus patikimos apskaitos įmonės kontaktus.

Galimybė naudotis nuotolinės buhalterinės apskaitos paslaugomis. Daugelis buhalterinės apkaitos įmonių, įvertindamos faktą, jog klientai ieško kuo patogesnių, finansiškiai patrauklių, aukštos kokybės apskaitos paslaugų, siūlo išbandyti nuotolinę buhalteriją. Nuotolinės buhalterijos esmė – apskaitos darbų organizavimas išvengiant tiesioginio kontakto, fizinio dokumentų transporto iš vienos vietos į kitą bei kitų niuansų, būtinų tradiciniam buhalterijos tvarkymui, tačiau padarančių šį procesą ilgiau trunkančiu ir brangesniu. Kiekvienas verslininkas, save laikantis inovatyviu, turėtų išbandyti nuotolinės buhalterinės apskaitos privalumus.
Buhalterinė skaičiuoklė patogi, kai reikia greitai atlikti kasdienius skaičiavimus. Tačiau sudėtingesnės užduotys turėtų būti patikėtos profesionaliai buhlaterijos paslaugų įmonei.

Patikėkite visas buhalterines paslaugas profesionalams. Susisiekite

UAB “Jugma”
8 657 64300
Direktorė Audronė Makrickienė

×
Turite klausimų? Susisiekite!
Susisiekite su mumis! ✉️