rugpjūčio 13, 2018 Jugma UAB

Buhalterinė apskaita Vilniuje

Buhalterinė apskaita visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu, apleistos buhalterijos tvarkymas, įmonių steigimas – tai pagrindinės UAB „Jugma“ teikiamos paslaugos.
Tvarkome įvairių įmonių tipų UAB, VŠĮ, MB, ĮĮ ir kt. apskaitą. Galime tvarkyti tik pirminius dokumentus ir pilną finansinę atskaitomybę, suderiname su klientais individualius dalinius buhalterinius darbus arba tvarkome visą klieno buhalteriją. Buhalterinė apskaita Vilniuje vedama vadovaujantis naujausiais Lietuvos Respublikos ir buhalterinės apskaitos standartais.

Mūsų paslaugų pobūdis yra labai platus apimantis buhalterines paslaugas atliekamas ne tik juridiniams, bet ir fiziniams asmenims, konsultuojame mokesčių klausimais, apskaitos klausimais, nuomojame vyr. buhalterį ir atliekame kitas su verslu susijusias paslaugas.
Buhalterinė apskaita Vilniuje atliekama kokybiškai todėl pelnėme įmonių pasitikėjimą ir turime įvairių sričių verslininkų, kurie mumis pasitiki: žemės ūkio, teatro, apsaugos, elektronikos prekybos, pervežimo, draudimo, vaikų pramogų, restoranų, jogos užsiėmimų, baldų gamybos ir kitų visokiausių paslaugų teikiančios įmonės. Mumis pasitiki ir nedidelės ir didesnės įmonės, nes vesti buhalterinę apskaitą kokybiškai ir kvalifikuotai.

Buhalterinių paslaugų kaina nuo 59eur/mėn

Mus galite rasti:

Buhalterinė apskaita teikiama keliais būdais

1. Pilna buhalterinė apskaita – kai visą savo buhalteriją patikite UAB „Jugma“ buhalteriams ir jie atlieka viską nuo pat pradžiu iki galo. Tokiu atveju, jūsų verslo dokumentai pristatomi į mūsų ofisą esantį Vilniaus centre sutartu metu. Ir nuo to momento mes jau pasirūpiname visu tolimesniu darbu
2. Dalinė buhalterinė apskaita – individualiai pagal kliento poreikius automatizuojame buhalterinių paslaugų programą ir perduodame prisijungimus klientui. Klientas susiveda reikiamus pirminius dokumentus paprastai, nes tam tikri pasikartojantys duomenys yra automatizuoti. Likusi darbą atlieka kvalifikuoti ir patyrę mūsų buhalteriai.
Mus taip pat galite sekti Facebook puslapyje

buhalterines paslaugos

Teikiamos paslaugos:

 1. trumpalaikio turto suminė apskaita sandelyje;
 2.  priėmimas, atleidimas iš darbo, bei pažymų išdavimas;
 3. kelionės lapų pildymas;
 4. nurašymo aktų paruošimas;
 5. apskaitos registrų sudarymas;
 6. pardavimų dokumentų registravimas;
 7. avanso apyskaitų sudarymas;
 8. ilgalaikio turto apskaita;
 9.  darbo užmokesčio, atostoginių ir kitų išmokų darbuotojams skaičiavimas ir įtraukimas i apskaitą;
 10.  ilgalaikio turto nusidevėjimo skaičiavimas;
 11. avanso apyskaitų registravimas;
 12. Buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų įforminimo iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
 13. banko dokumentų registravimas;
 14. kasos dokumentų registravimas;
 15. pirkimų dokumentų registravimas;
 16. Kitos buhalterinės paslaugos

Taikome nuolaidas buhalterinių paslaugų kainoms. Todėl visada galite kreiptis ir suderinsime geriausią pasiūlymą jums. Esame lankstūs ir kompetetingi, todėl visados suderiname individualius kliento pageidavimus.

Jums sėkmės linkinti UAB “Jugma” direktorė Audronė Makrickienė
Adresas: Konstitucijos pr. 12-202, Vilnius, LT-09308
el. paštas: info@jugma.lt
tel.: 8 657 64300

Apskaitos ir mokesciu eksperte

×
Turite klausimų? Susisiekite!
Susisiekite su mumis! ✉️