vasario 21, 2020 Jugma UAB

Nuotolinė buhalterinė apskaita Klaipėdoje – racionaliausias sprendimas

Šiandien verslininku save vadinti gali ne tik dideles pinigų sumas „sukantis“ bei solidžiam darbuotojų skaičiui vadovaujantis žmogus, bet ir tas, kuris, liaudiškai tariant, dirba „ant savęs“. Skirtingos veiklo sritys ir strateginiai tikslai, nevienodos pajamos, tačiau yra keletas dalykų, jungiančių visas įmones. Kiekvienai legaliai dirbančiai įmonei yra būtina buhalterinė apskaita ir šią tvarkingai prižiūrėti galintis specialistas. Anksčiau dėl šio darbo organizavimo pobūdžio netekdavo sukti galvos. Įmonėje tiesiog būdavo įkuriamas buhalterio etatas ir pasamdomas šią vietą užimti galintis žmogus. Tiesa, šiandien buhalterinė apskaita Klaipėdoje, kaip ir, beje, kituose miestuose, dažnai tvarkoma ne pagal tokį modelį. Įvertinus tokius niuansus kaip, pavyzdžiui, darbuotojų skaičius bei generuojamos mėnesinės pajamos, pasirenkamas ne atskiras buhalterio etatas, o šias paslaugas atlikti galinti įmonė. Pagrindinis minėtų paslaugų skirtumas yra tas, jog įmonėje pastoviai dirbančiam buhalteriui turi būti mokamas fiksuoto dydžio mėnesinis atlyginimas, nepriklausomai nuo to, kiek užduočių šis atliko. Tuo tarpu buhalterinių paslaugų įmonei mokama tik už konkrečiai atliktas užduotis, o tai dažnai padeda gerokai sutaupyti. Galimas ir dar viena šios paslaugos variacija: tai – buhalterinė apskaita Klaipėdoje, tvarkoma nuotoliniu būdu. Ši galimybė sparčiai populiarėja verslininkų, vertinančių inovacijas ir ieškančių racionaliausių būdų tvarkyti savo įmonės buhalterinę apskaitą tarpe.

Racionalus pinigų ir laiko panaudojimas

Nesvarbu, jog jūsų verslas šiuo metu yra labai sėkmingas ir galėtumėte išlaikyti net ne vieną buhalterio etatą: logiškai pagalvokite, ar tai – tikrai pats tinkamiausias sprendimas. Nuotoliniu būdu teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos įprastai kainuoja mažiau nei analogiškas variantas. Kur panaudoti sutaupytas lėšas tikrai rasite, ar ne? Negana to, klientui nereikia investuoti į buhalterio darbo vietos kūrimą: viskuo pasirūpina nuotolinės buhalterijos paslaugas teikianti bendrovė. Aišku, kaip ir kiekvienoje srityje, atskiri paslaugos teikėjai siūlo nevienodas kainas. Jums derėtų skirti šiek tiek savo brangaus laiko ir rasti tą variantą, kuris bus priimtiniausias kainos bei kokybės atžvilgiu.

buhalterines apskaita Klaipedoje

Interneto teikiamos galimybės patrauklios kalbant ir apie brangiausią turtą šiandien – laiką. Buhalteris, užuot keliavęs pas klientą pasiimti užduočių ir grįždamas atgal į savo darbo vietą, tą laiką gali panaudoti kur kas racionaliau, tai yra tiesioginiam prisiimtų užduočių atlikimui. Laiko atžvilgiu patraukli ir komunikacija tarp kliento ir paslaugos teikėjo: iškilę klausimai greitai aptariami telefoniniu ar vaizdo skambučiu, elektroniniu paštu.

Galimybė rasti universalų, kokybiškas paslaugas teikiantį buhalterį

Buhalterinė apskaita Klaipėdoje ar kitame mieste neturėtų būti įsivaizduojama kaip, pavyzdžiui, vien darbuotojų atlyginimo skaičiavimas ar šabloninių formų pildymas. Tai – procesas, kurio įžvalgos gali prisidėti prie įmonės veiklos kokybės gerinimo. Tiesa, faktas, jog turite pastoviai savo kabinete sėdintį buhalterį, dar nereiškia, jog šis, išgirdęs klausimą iš teisės ar finansų srities, suskubs jums pateikti analitinėmis įžvalgomis pagrįstą atsakymą. Kaip ir kitų profesijų atstovai, taip ir buhalteriai, turintys šiltą vietelę, dažnai tiesiog nemato poreikio tobulėti ir domėtis savo srities naujovėmis. Tačiau situacija, kalbant apie buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančias įmones, yra visiškai kitokia. Pastarosios, visų pirma, turi kovoti dėl naujų klientų dėmesio (konkurencija šioje srityje iš tiesų yra nemaža), o, šiuos radę, dirbti profesionaliai, jog išlaikytų ilgalaikius bendradarbiavimo santykius.

Svarbu paminėti ir tai, jog buhalterinės apskaitos įmonėse dirbantys buhalteriai pasižymi universalumu. Logiška, jog šie, bendradarbiaudami su įvairiomis firmomis, yra priversti gilintis į pastarųjų veiklos specifiką, taip plėsdami ir savo gebėjimus bei suvokimą. Ši savybė svarbi visiems klientams, kadangi darbuotojas, mąstantis plačiai, visada bus geresnis specialistas nei tas, kuris sėdi vietoje ir nemato reikalo tobulėti.

Daugelis firmų nebeįsivaizduoja gyvenimo su pastoviai dirbančiu buhalteriu, kuriam reikėtų ne tik mokėti atlyginimą už kėdės „trinimą“, bet ir tektų rūpintis pastarojo darbo vietos įrengimu, atnaujimu, kvalifikacija bei kitais niuansais, būtinais norint užtikrinti darbo funkcijų atlikimą. Nuotoliniu būdu tvarkoma buhalterinė apskaita ne tik palengvina kiekvieno darbdavio kasdienybę, bet ir gali pasiūlyti patraukliausią paslaugos kainos bei kokybės santykį. Tiesa, klientas, ieškantis buhalterinės apskaitos paslaugų teikėjo, turi padaryti svarbią užduotį – skirti šiek tiek savo laiko ir rasti geriausiai poreikius atitinkančią buhalterio kandidatūrą.

Patikėkite visas buhalterines paslaugas profesionalams. Susisiekite

UAB “Jugma”
8 657 64300
Direktorė Audronė Makrickienė

×
Klauskite, mielai atsakysime :)
Teiraukitės