rugpjūčio 19, 2018 Jugma UAB

Apskaitos įmonė UAB „Jugma“

UAB „Jugma“ yra profesionalias paslaugas teikianti apskaitos įmonė. Mūsų apskaitos įmonė užtikrina kokybiškų paslaugų teikimą kadangi įmonėje dirba 10-20 metų apskaitos srityje turintys finansų specialistai, vyriausieji buhalteriai, ekonomistai kalbantys įvairiomis kalbomis – anglų, rusų, lenkų, lietuvių. Mūsų specialistai nuolatos tobulinasi įvairiuose su buhalterinę apskaitą susijusiuose seminaruose ir kursuose. Taip pat mūsų apskaitos įmonės specialistai yra įgiję patirtį dirbant stambiose lietuviško kapitalo bei užsienio kapitalo įmonėse.

Su kiekvienu klientu siekiame sukurti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius pagrįstus pasitikėjimu. Dirbame pagal konfidencialumo, lojalumo, atsakingumo, sąžiningumo ir bendradarbiavimo principus. Padedame kiekvienam klientui pasiekti individualiai užsibrėžtų tikslų. Mūsų misija yra teikti maksimalią ekonominę naudą kiekvienam klientui bei kurti stabilumą ir pranašumą susijusį su kiekvienos įmonės finansais.

Apskaitos paslaugos tik nuo 59eur/mėn

apskaitos imones

Apskaitos įmonė Vilniuje

UAB „Jugma“ apskaitos įmonė yra įsikūrusi Vilniuje pačiame jo centre tačiau visos paslaugos yra teikiamos tiek Vilniuje tiek nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje.

Klientams Vilniuje ir visoje Lietuvoje mūsų apskaitos įmonė gali pasiūlyti visas buhalterines apskaitos paslaugas, įmonės steigimo paslaugas, vyriausiojo buhalterio paslaugas, verslo konsultacijas, apleistos buhalterijos tvarkymo ir kitas paslaugas susijusias su buhalterinę apskaitą.

Buhalterinę apskaitą atliekame tiek standartiškai Vilniuje tiek nuotoliniu būdu:

  1. Visoje Lietuvoje buhalterinės paslaugos atliekamos nuotoliniu būdu duodant klientui prisijungimus prie specialios buhalterinės programos. Joje klientas susiveda pirminius dokumentus – pirkimus, pardavimus, kasos čekius ir kt., o likusį darbą atlieka patyrę mūsų apskaitos įmonės specialistai.
  2. Standartiškai Vilniuje esantiems klientams buhalterinės paslaugos atliekamos vietoje arba nuotoliniu būdu. Jeigu klientas nusprendžia gauti pilnas paslaugas vietoje, tokiu atveju sutariama data, kada klientas pristato dokumentus į mūsų įmonės ofisą ir visą tolimesnį darbą atliekame mes.

Mus galite rasti:

Apskaitos įmonės. Kodėl verta jas rinktis?

Apskaitos įmonės lyginant su samdomais buhalteriais pagal darbo sutartį turi nemažų privalumų, tokiu kaip:

1. Sutaupomi mokesčiai – mokant buhalteriui atlyginimą, kuris dirba pagal darbo sutartį reikia pridėti papildomus mokesčius tokius kaip Socialinio draudimo mokestį, gyventojų pajamų mokestį ir kt. Todėl apskaitos įmonės paslaugos tampa gerokai pigesnės dėl sutaupomų darbo užmokesčio mokesčių
2. Pastovi buhalterinių paslaugų kaina – dažnai kaina už paslaugas yra sutariama iškarto prieš pasirašant sutartį ir taip dažnai nesvyruoja kaip buhalterio atlyginimas pakilimo ir nuosmūkio laikais. 
3. Nereikia kurti darbo vietos – samdant apskaitos įmones nereikia pirkti darbuotojui reikalingų darbo priemonių, kurių įprastai reikėtų samdant buhalterį
4. Nėra ligadienių – apskaitos įmonės jums paskirs profesionalų buhalterį su kuriuo bendradarbiausite, o šiam susirgus jį pavaduos kiti buhalteriai ir jums nereikės jaudintis, jog darbai sustos susirgus darbuotojui
5. Nėra atostogų – atostogų metu visi darbuotojai bus pavaduoti ir buhalteriniai darbai nesustos
6. Apskaitos įmonė neišeina iš darbo – jūsų asmeninis samdomas buhalteris gali išeiti iš darbo sukeldamas didžiūlį galvos skausmą galvojant kaip išsisukti iš susidariusios situacijos. Paprastai apskaitos įmonėse dirba ne vienas darbuotojas todėl darbai nesustoja ir vienam darbuotojui išėjus.
7. Darbo kokybė – mažoje įmonėje dirba 1 buhalteris apskaitos įmonėje dirba daug buhalterių. Daugiau galvų geresnė paslaugų kokybė. Kiekvienas buhalteris tobulinasi specialiuose kursuose, seminaruose už kuriuos klientams mokėti nereikia.
8. Garantija – apskaitos įmonių veikla yra apdrausta buhalterių civilinės atsakomybės draudimu. Tokiu atveju atsitikus kokiam nors incidentui klientas visados gali jaustis saugus, jog jam bus atlyginta padaryta žala.

Mus taip pat galite sekti Facebook puslapyje

Apskaitos paslaugos kaina

Tik pasirinkę patikimą partnerį buhalterinės apskaitos srityje galite sutaupyti ne tik daug išlaidų, bet ir nemažai brangaus savo laiko. Apskaitos paslaugos kaina svyruoja nuo 59€ iki 499€ar net daugiau priklausomai nuo jūsų pageidavimų.Jums sėkmės linkinti UAB “Jugma” direktorė Audronė Makrickienė
Adresas: Konstitucijos pr. 12-202, Vilnius, LT-09308
el. paštas: info@jugma.lt
tel.: 8 657 64300

Apskaitos ir mokesciu eksperte

×
Turite klausimų? Susisiekite!
Susisiekite su mumis! ✉️