birželio 28, 2018 Jugma UAB

Buhalterinė apskaita Vilniuje

Vedame pilną buhalterinę apskaitą tiek Vilniuje tiek nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje. Mus kaip patikimą partnerį apskaitos srityje verta rinktis dėl šių pagrindinių priežasčių:

 • Visada laiku ir iškarto sprendžiame klientų problemas;
 • Esame puikiai įvertinti klientų 8.6 balai iš 10 rekvizitai.lt puslapyje;
 • Mūsų įmonėje dirba tik aukštos kvalifikacijos specialistai sugebantys ne tik puikiai atlikti techninį darbą, bet ir gebantys maloniai bendrauti ir suteikti klientui visą reikiamą informaciją.
 • Vedame apskaitą sąžiningai ir kokybiškai, laikomės konfidencialumo principo;
 • Esame automatizavę ne tik buhalterinės apskaitos skaičiavimus, bet ir kliento informavimą apie tam tikrus apskaitos rodiklius;
 • Dirbame jau septintus metus, turime daug patenkintų ilgalaikių partnerių;

buhalterinės paslaugos nuo 59eur/mėn.

Buhalterinė apskaita Vilniuje atliekama standartiškai – atvežant turimus buhalterijai reikalingus apskaitos dokumentus į UAB Jugma ofisą esantį adresu Konstitucijos pr. 12 arba dokumentus tiesiog atsiunčiant elektroniniu paštu. Tokiu atveju buhalterinė apskaita yra atliekama mūsų buhalterių nuo pat dokumentų gavimo. Priėmus dokumentus iš kliento buhalteriai suveda duomenis į specialią buhalterinių paslaugų sistemą. Programoje yra automatizuojama dauguma skaičiavimų, tačiau pagrindinis skirtumas nuo nuotolinės buhalterijos paslaugų teikimo yra tas, jog visą pirminę informaciją suveda mūsų buhalteriai, o ne pats klientas.
Buhalterinė apskaita Vilniuje yra patogi tuo, kai klientas neturi laiko, kurį galėtų skirti buhalterinių dokumentų suvedimui į sistemą. Tokiu atveju klientas palieka visą darbą atlikti mūsų buhalteriams. Kliento įsipareigojimas lieka tik pristatyti dokumentus sutarta data. Mūsų ofisas yra isikūręs Vilniuje pačiame centre, prie universalinės parduotuvės. Čia visada rasite nemokamą parkingą ir galėsite privažiuoti prie pat mūsų ofiso ir pristatyti lengvai dokumentus.

Mus galite rasti:

Buhalterinė apskaita nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje

Patobulėjus internetui ir programinei įrangai buhalterinė apskaita gali būti atliekama nuotoliniu būdu. Šiuo metu tai yra labai praktiškas, patogus, populiarus ir itin mažai laiko sąnaudų reikalaujantis buhalterinės apskaitos tvarkymo būdas.

Mūsų turima programinė įranga leidžia buhalterines paslaugas teikti nuotoliniu būdu (on-line) prisijungiant prie virtualaus serverio ir jame esančios specialios buhalterinės programos. Mes kompiuterizuojame ir automatizuojame buhalterines apskaitos skaičiavimus ir užduotis, todėl didelę dalį darbo programinė įranga atlieka automatiškai visiškai be jokių žmogaus pastangų. Tokiu atveju taupomas ne tik kliento ir buhalterio laiko sąnaudos, bet ir tuo pačiu mažėja buhalterinių paslaugų kaina. Pasirinkus buhalterinę apskaitą vesti nuotoliniu būdu galima tartis dėl abipusiai priimtinų pakankamai mažų buhalterinių paslaugų kainos. Uab Jugma tikslas yra pasiekti kuo efektyvesnę buhalterinę apskaitą su mažiausiomis sąnaudomis.

Naudodami inovatyvią programą, galima paruošti įvairiausias ataskaitas susijusias su buhalterine apskaita skirtingiems įmonių poreikiams ir skirtingomis veiklomis besiverčiančioms įmonėms. Koks buhalterinių paslaugų užsakymo procesas galite matyti žemiau.

buhalterine apskaita Vilniuje

1. Užklausa – Klientas atsiunčia užklausą dėl buhalterinių paslaugų. Galite teirautis svetainėje esančia forma, elektroniniu paštu, telefonu ar atvykę į mūsų ofisą Vilniuje.
2. Konsultacija – Buhalterinė apskaita yra neatsiejama nuo kliento poreikių, todėl išklausome pagrindinius kliento poreikius susitikę arba telefonu.
3. Užsakymas – Suderinus specifinius kliento poreikius yra paruošiamas buhalterinių paslaugų pasiūlymas atsižvelgiant individualiai į suderintus poreikius.
4. Sutartis – Paruošiame vienetines sutartis, kurios apima suderintus ir sutartus darbus ir poreikius.
5. Pasirengimas – Pasirašius sutartį yra gaunami prisijungimai prie nuotolinio serverio, kuris dirba 24/7.
6. Darbas – Belieka sėkmingai dirbti. Kiekvieną naują klientą apmokome naudotis mūsų buhalterine apskaitos sistema. Tai paprasta, nes mes pradedant dirbti klientui individualiai automatizuojame didžiulę dalį darbų, todėl klientui belieka tik įvesti duomenis į sistemą, o likusį darbą atlieka sistema ir patyrę buhalteriai

Mus taip pat galite sekti Facebook puslapyje

Kiek kainuoja profesionali buhalterinė apskaita Vilniuje?

Pagrindiniai aspektai darantys įtaką buhalterinės apskaitos įkainiams:

 • Darbuotojų skaičius įmonėje;
 • Banko išrašų skaičius;
 • Komandiruočių skaičius;
 • Kiek vienetų yra ilgalaikio turto;
 • Kiek yra kasos dokumentų;
 • Kiek yra gaunama sąskaitų faktūrų;
 • Kiek yra išrašoma sąskaitų fakrūrų;
 • Kiek įmonėje yra transporto vienetų.

Kas yra svarbiausia pasirenkant kas atliks jums buhalterinę apskaitą Vilniuje? Pirmiausia nuspręskite, kokių tikslų siekiate ir kokios naudos tikitės. Turint tikslius kriterijus, galima tiksliau pasirinkti buhalterinės apskaitos paslaugų teikėją.

Tik pasirinkę patikimą partnerį buhalterinės apskaitos srityje galite sutaupyti ne tik daug išlaidų, bet ir nemažai brangaus savo laiko. Mūsų įmonės buhalterinės apskaitos kaina svyruoja nuo 59€ iki 499€ ar net daugiau priklausomai nuo jūsų pageidavimų.

Kas yra buhalterinė apskaita?

Buhalterinė apskaita tai ūkinių operacijų ir ūkinių įvykių, išreikštų pinigais, apibendrinimo, grupavimo ir registravimo sistema, skirta finansinei atskaitomybei sudaryti arba naudojama padaryti teisingiausius ekonominius sprendimus.
Buhalterinė apskaita apima informacijos rinkimą apie įmonės išlaidas ir pajamas, norint nustatyti, kaip gerai įmonei sekasi vykdyti savo veiklą. Surinkta informacija padeda nustatyti, ar įmonė veikia sėkmingai ir pelningai ar dirba nuostolingai. Remiantis surinkta informacija, verslininkas gali priimti atitinkamus sprendimus ir gerinti įmonės finansinius rodiklius. Buhalterinę apskaitą sudaro trys pagrindiniai elementai:

 1. Informavimas – teikiamos įvairios finansinės ataskaitos atsakingiems už sprendimus asmenims;
 2. Apskaičiavimas – fiansinių duomenų apdorojimas ir apskaičiavimas įvairiose buhalterinės apskaitos sistemose;
 3. Matavimas – atliekamas suvedant visas įmonės ūkines operacijas.

Buhalterinė apskaita yra kompleksinis darbas, kurį turi dirbti specialistas išmanantis savo darbo specifiką ir nuolatos besidomintis naujausiais Lietuvos Respublikos įstatymais, kuriais remiantis gali atlikti kokybišką buhalterinę apskaitą. Patikėkite darbą mums ir mūsų specialistai užtikrins jums aukčiausią paslaugų kokybę!

Ką daro buhalterinės apskaitos specialistai?

Pirmiausia buhalterinę apskaitą vedantis specialistas yra atsakingas už visas įmonės finansines operacijas. Taigi, pagrindinė buhalterio paskirtis yra atlikti visus apskaitos darbus. Buhalteris rengia apskaitos dokumentus, skaičiuoja grynajį pelną, pildo pajamų mokesčių ataskaitas, administruoja pridėtinės vertės ar kitus mokesčius, daro apskaitos turto išrašus, rengia įvairius buhalterinius dokumentus, stebi duomenis apie organizacijos turtą ir finansinę būklę, pildo pajamų mokesčių ataskaitas ir atlieka daug kitų apskaitos funkcijų.
Dažniausiai norint, jog specialistas kokybiškai atiktų buhalterinę apskaitą jam yra būtinas tinkamas išsilavinimas – aukštesnysis arba aukštasis ekonominis išsilavinimas. Taip pat kiekvieno buhalterio stiprybė jeigu nuolatos tobulinasi įvairiuose su buhalterine apskaita susijusiuose seminaruose. Lietuvos Respublikos įstatymai nuolatos keičiasi apskaitos atžvilgiu, todėl privalu kiekvinam buhalteriui nuolatos tobulėti ir domėtis naujausiais įstatymų pakeitimais.

Ką skaito buhalterinės apskaitos specialistai?

Principai kaip vedama buhalterinė apskaita nuolatos keičiasi keičiantis įvairioms buhalterinėms programoms ar tiesiog keičiantis Lietuvos Respublikos įstatymams susijusiems su buhalterine apskaita. Taip pat nemažai patirties ir apskaitos vedimo principų galima pasisemti ir iš užsienietiškų blog’ų ar portalų. Juose gausu informacijos, kaip efektyvinti buhalterinės apskaitos vedimą, optimizuoti specialistų darbą bei nemažai informacijos pateikiama kaip automatizuoti buhalterinės apskaitos atlikimą.

Finansų ir buhalterinės apskaitos naujienų svetainės

Internetinė svetainė: https://www.cnbc.com/finance

Internetinė svetainė: https://www.reuters.com/finance

Internetinė svetainė: https://www.marketwatch.com

Internetinė svetainė: https://www.wsj.com/news/markets

Internetinė svetainė: https://www.fnlondon.com

Kokios yra ir kaip pasirinkti buhalterinės apskaitos programą?

Norint tinkamai vesti buhalterinę apskaitą reikia tinkamo įrankio – buhalterinės apskaitos programos. Prieš pasirenkant programą reiktų atsakyti į pagrindinį klausimą ar norite vestį buhalterinę apskaitą patys ar tokį darbą patikėsite buhalterinės apskaitos įmonei. Jeigu visą darbą patikėsite apskaitos įmonei, tokiu atveju nėra dėl ko jaudintis, nes jus mokėsite mėnesinį mokestį apskaitos įmonei, o visi darbai bus nudirbti už jus. Jeigu nusprendėte patys vesti buhalterinę apskaitą nusipirkę ar išsinuomavę programinę įrangą tuomet reikėtų išsiaiškinti pirmiausia, kokius skaičiavimus ir funkcijas buhalterinė programa gali atlikti ir ar tai patenkina jūsų poreikius. Dažniausiai, jeigu turite smulkų verslą ir neturite didelių apskaitos dokumentų apimčių, nėra didelio skirtumo kokią programą naudoti, nes visos programos atlieka visus pagrindinius reikalingus skaičiavimus. Dažniausiai pagrindiniai kriterijai renkantis buhalterinės apskaitos programą yra buhalterinės programos kaina, ar buhalterinė programa veikia debesyje, ar yra darbo užmokesčio modulis, ar reikia sudaryti aiškias finansines ataskaitas ir daug kt. Taip pat neužtenka tik pasirinkti poreikius atitinkančios buhalterinės apskaitos programos, reikia turėti ir bazinių buhalterinės apskaitos žinių norint vestį apskaitą.

Populiariausios buhalterinės apskaitos programos:

Buhalterinė apskaita gali būti vedama ir su daug kitų programų: DB Apskaita, BC Plius, Euroskaita, Labbis Konto Bonus, Vikarina, Navision, Navnuoma, Axapta, Directo, Stekas, LITS, Alga 2000, Profit-W, Optimum, Dineta, Hansa World, Nevda – Biudžetas, Contour Enterprise, Apsa, Finas, Saikas, Open ERP, eCount, Buhalterija 8, Debetas, Bscreens, TSM, Tėja, Paulita.

Buhalterinė apskaita – kursai, seminarai, mokymai

Kaip minėjome praeitame skyrelyje, jog neužtenka tik pasirinkti buhalterinės programos, reikia turėti ir bazinių žinių jeigu norite vesti apskaitą patys. Laimei, Lietuvoje ir ypač Vilniuje yra daug įmonių siūlančių įvairius kursus, mokymus ir seminarus. Kursai, seminarai ar mokymai susiję su buhalterine apskaita padės suvokti visus buhalterinės apskaitos pagrindus ir galėsite pradėti kokybiškai vesti nesudėtingos įmonės buhalteriją. Visi kursai apie buhalterinės apskaitos pagrindus rekomenduojami tiems, kas nori išmokti vesti apskaitą nuo pirminių apkaitos dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės, mokės įforminti administracinius dokumentus, kurie reikalingi vesti apskaitai, susipažins su nausiausia mokesčių ir buhalterinės apskaitos medžiaga, išmoks pildyti įvairias mokesčių deklaracijas, sužinos kokie dokumentai yra reikalingi atliekant buhalterinę apskaitą ir kitus dalykus. Taip pat įvairūs seminarai ar mokymai yra svarbus ir jau dirbantiems apskaitos specialistams. Keičiantis Lietuvos Respublikos įstatymams keičiasi ir apskaitos tvarkymo būdai ir tvarka. Todėl kiekvienam buhalterinės apskaitos specialistui pravartu kartas nuo karto atnaujinti jau turimas žinias.

Jums sėkmės linkinti UAB “Jugma” direktorė Audronė Makrickienė
Adresas: Konstitucijos pr. 12-202, Vilnius, LT-09308
el. paštas: info@jugma.lt
tel.: 8 657 64300

Apskaitos ir mokesciu eksperte

×
Klauskite, mielai atsakysime :)
Teiraukitės