birželio 28, 2018 Jugma UAB

Buhalterinė apskaita Vilniuje

Buhalterinės paslaugos Vilniuje atliekamos standartiškai atvežant turimus buhalterijai reikalingus apskaitos dokumentus į UAB Jugma ofisą esantį adresu Konstitucijos pr. 12-202, LT-09308 Vilnius arba dokumentus tiesiog atsiunčiant elektroniniu paštu. Tokiu atveju buhalterinė apskaita yra atliekama mūsų buhalterių nuo pat dokumentų gavimo. Priėmus dokumentus iš kliento buhalteriai suveda duomenis į specialią buhalterinių paslaugų sistemą.

buhalterinės paslaugos nuo 59eur/mėn.

Darbas yra taip pat automatizuojamas ir kompiuterizuojamas, tačiau pagrindinis skirtumas nuo nuotolinės buhalterijos paslaugų teikimo yra tas, jog visą pirminę informaciją suveda mūsų buhalteriai, o ne pats klientas.
Buhalterinė apskaita Vilniuje yra patogi tuo, kai klientas neturi laiko, kurį galėtų skirti buhalterinių dokumentų suvedimui į sistemą. Tokiu atveju klientas palieka visą darbą atlikti mūsų buhalteriams. Kliento įsipareigojimas lieka tik pristatyti dokumentus sutarta data. Mūsų ofisas yra isikuręs Vilniuje pačiame centre, prie universalinės parduotuvės. Čia visada rasite nemokamą parkingą ir galėsite privažiuoti prie pat mūsų ofiso ir pristatyti lengvai dokumentus.

Mus galite rasti:

Buhalterinė apskaita nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje

Patobulėjus internetui ir programinei įrangai buhalterinė apskaita gali būti atliekama nuotoliniu būdu. Šiuo metu tai yra labai praktiškas, patogus, populiarus ir itin mažai laiko sąnaudų reikalaujantis buhalterinės apskaitos tvarkymo būdas.

Mūsų turima programinė įranga leidžia buhalterines paslaugas teikti nuotoliniu būdu (on-line) prisijungiant prie virtualaus serverio ir jame esančios specialios buhalterinės programos. Mes kompiuterizuojame ir automatizuojame buhalterines apskaitos skaičiavimus ir užduotis, todėl didelę dalį darbo programinė įranga atlieka automatiškai visiškai be jokių žmogaus pastangų. Tokiu atveju taupomas ne tik kliento ir buhalterio laiko sąnaudos, bet ir tuo pačiu mažėja buhalterinių paslaugų kaina. Pasirinkus buhalterinę apskaitą vesti nuotoliniu būdu galima tartis dėl abipusiai priimtinų pakankamai mažų buhalterinių paslaugų kainos. Uab Jugma tikslas yra pasiekti kuo efektyvesnę buhalterinę apskaitą su mažiausiomis sąnaudomis.

Naudodami inovatyvią programą, galima paruošti įvairiausias ataskaitas susijusias su buhalterine apskaita skirtingiems įmonių poreikiams ir skirtingomis veiklomis besiverčiančioms įmonėms. Koks buhalterinių paslaugų užsakymo procesas galite matyti žemiau.

buhalterine apskaita Vilniuje

1. Užklausa – Klientas atsiunčia užklausą dėl buhalterinių paslaugų. Galite teirautis svetainėje esančia forma, elektroniniu paštu, telefonu ar atvykę į mūsų ofisą Vilniuje.
2. Konsultacija – Buhalterinė apskaita yra neatsiejama nuo kliento poreikių, todėl išklausome pagrindinius kliento poreikius susitikę arba telefonu.
3. Užsakymas – Suderinus specifinius kliento poreikius yra paruošiamas buhalterinių paslaugų pasiūlymas atsižvelgiant individualiai į suderintus poreikius.
4. Sutartis – Paruošiame vienetines sutartis, kurios apima suderintus ir sutartus darbus ir poreikius.
5. Pasirengimas – Pasirašius sutartį yra gaunami prisijungimai prie nuotolinio serverio, kuris dirba 24/7.
6. Darbas – Belieka sėkmingai dirbti. Kiekvieną naują klientą apmokome naudotis mūsų buhalterine apskaitos sistema. Tai paprasta, nes mes pradedant dirbti klientui individualiai automatizuojame didžiulę dalį darbų, todėl klientui belieka tik įvesti duomenis į sistemą, o likusį darbą atlieka sistema ir patyrę buhalteriai

Mus taip pat galite sekti Facebook puslapyje

Kas yra buhalterinė apskaita?

Buhalterinė apskaita tai ūkinių operacijų ir ūkinių įvykių, išreikštų pinigais, apibendrinimo, grupavimo ir registravimo sistema, skirta finansinei atskaitomybei sudaryti arba naudojama padaryti teisingiausius ekonominius sprendimus.
Buhalterinė apskaita apima informacijos rinkimą apie įmonės išlaidas ir pajamas, norint nustatyti, kaip gerai įmonei sekasi vykdyti savo veiklą. Surinkta informacija padeda nustatyti, ar įmonė veikia sėkmingai ir pelningai ar dirba nuostolingai. Remiantis surinkta informacija, verslininkas gali priimti atitinkamus sprendimus ir gerinti įmonės finansinius rodiklius. Buhalterinę apskaitą sudaro trys pagrindiniai elementai:

  1. Informavimas – teikiamos įvairios finansinės ataskaitos atsakingiems už sprendimus asmenims;
  2. Apskaičiavimas – fiansinių duomenų apdorojimas ir apskaičiavimas įvairiose buhalterinės apskaitos sistemose;
  3. Matavimas – atliekamas suvedant visas įmonės ūkines operacijas.

Buhalterinė apskaita yra kompleksinis darbas, kurį turi dirbti specialistas išmanantis savo darbo specifiką ir nuolatos besidomintis naujausiais Lietuvos Respublikos įstatymais, kuriais remiantis gali atlikti kokybišką buhalterinę apskaitą. Patikėkite darbą mums ir mūsų specialistai užtikrins jums aukčiausią paslaugų kokybę !

Jums sėkmės linkinti UAB „Jugma“ direktorė Audronė Makrickienė
Adresas: Konstitucijos pr. 12-202, Vilnius, LT-09308
el. paštas: info@jugma.lt
tel.: 8 657 64300

Apskaitos ir mokesciu eksperte

×
Klauskite, mielai atsakysime :)
Teiraukitės